ciocoi

Te Fundit

“A të vras veten, a të shes trupin?!”, letra prekëse e studentes nga Kuçova e cila kërkon një përgjigje

E kemi thënë shpesh që shoqëria jonë nuk është e arsimuar, ne mësojmë vetëm të shkruajmë dhe të lexojmë, mendimi kr...

Qeveri e ububu-llëkut (ose e kotësisë)

Nga Namir Lapardhaja E gjithë administrata shtetërore është përballur këto ditë me kërkesën për të plotësuar një fo...

Sport

  1. All
Merkato Tomori: Vijnë Gjonaj e Mitraj ikën Onuh

Tomori në këtë peirudhë janari edhe pse drejtuesit floën se nuk do të kishte lëvizje duket se nuk i kanë rezistuar...

Tomori fiton miqësoren ndaj Albpetrol

Tomori 4-3 Albpetrol Golat: 10’ Buba, 70’ Kopaçe, 75’ Çaço, 79’ Mahmutaj/6’ Hatia, 22’Mehmeti, 45’Hyska Tomori ia d...