Berat, i vodhi gjyshes 40 mijë euro, arrestohet 19-vjeçarja

Berat, i vodhi gjyshes 40 mijë euro, arrestohet 19-vjeçarja

Një 19-vjeçare me inicialet K. SH është arrestuar nga policia pasi ka vjedhur 40 mijë euro nga banesa e gjyshes së saj.

Burime nga policia e Beratit kanë bërë me dije se 19-vjeçarja ka shkuar në banesën e gjyshes dhe në dhomën e saj të gjumit ka marrë sasinë e parave që ishin kursimet e të afërmeve të saj.

Fillimisht 19-vjeçarja e mohoi krimin por më pas ka treguar të gjithë ngjarjen dhe vendin ku kishte fshehur paratë.

Related posts