Sherr në familje në Berat, djali godet babanë, arrestohet

Sherr në familje në Berat, djali godet babanë, arrestohet

Një konflikt në familje ka përfunduar me një të plagosur. Pas një debati të fortë në familje, djali ka goditur babanë me sende të forta duke e plagosur.

E ndërsa i plagosuri 44 vjeç me inicialet S.P. është dërguar në spital për mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut, djali i tij është arrestuar për dhunën në familje.

Policia ka nisur hetimet për të sqaruar rrethanat e konfliktit në familje.

Related posts