Sport

  1. All
FSHF respekton Vangjel Milen

Federata Shqiptare e Futbollit, respekton ish-futbollistin e shpresës dhe të një serie klubesh te mirënjohura shqip...

“Tomorin e rrëzuan drejtuesit, e kanë vjedhur”, ish-kapiteni legjendar shpërthen në akuza

Tomori do të luajë në Kategorinë e Dytë në sezonin e ardhshëm, pas humbjes 4-1 që pësoi dje në Cërrik nga Turbina....