Aksident në Berat/ Automjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal

Aksident në Berat/ Automjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Moravë, në aksin rrugor Berat-Ura Vajgurore pasi një mjet ka dalë nga rruga  duke përfunduar në kanal.

Një aksident ka ndodhur në Moravë, në aksin rrugor Berat-Ura Vajgurore pasi një mjet ka dalë nga rruga  duke përfunduar në kanal.

Si pasojë drejtuesi i saj ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spitalin rajonal të Beratit për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Related posts