FOTO LAJM/ Zgjedhjet në PD, Basha mban radhën për votim

FOTO LAJM/ Zgjedhjet në PD, Basha mban radhën për votim

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka votuar për kandidatët e caktuar për departamentet dhe sekretariatet drejtuese në partinë më të madhe të djathtë.

Por, para kësaj ka pritur radhën deri në çastin e votimit.

Ashtu siç u shpreh Basha, PD duhet të jetë e freskët, e hapur dhe më e kthjellët për qytetarin ndaj propozoi që ndër kandidatë, të përzgjidhen më të mirët.

Ndaj për të përzgjedhur më të mirin, Basha mban radhën për votim.

(d.b/BalkanWeb)

Related posts