Lushnjë, arrestohen Drejtoresha e Arsimit me të birin dhe mësuesi i fiskulturës

Lushnjë, arrestohen Drejtoresha e Arsimit me të birin dhe mësuesi i fiskulturës

Policia e qytetit të Lushnjësarrestoi ditëne sotme Drejtoreshën e Arsimit , djalin e saj dhe një mësues fiskulture të akuzuar për korrupsion.

Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga janë vënë Drejtoresha e Arsimit, Liza Tabaku, djali i saj Xhanluka Tabaku si dhe mësuesi Rigels Zenelaj. Ky i fundit jepte mësim lëndën e fiskulturës në Komunën Allkaj.

(a.n/BalkanWeb)

Related posts